MsY DeathRun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MsY DeathRun

Forumul serverului de DeathRun msy-deathrun.no-ip.biz
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Buna...reclamatie impotriva adminnilor care habar nu au de cs ....si nici sa posteze pe forum nu stiu

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ZoZo

ZoZo


Mesaje : 12
Data de înscriere : 25/01/2009

Buna...reclamatie impotriva adminnilor care habar nu au de cs ....si nici sa posteze pe forum nu stiu Empty
MesajSubiect: Buna...reclamatie impotriva adminnilor care habar nu au de cs ....si nici sa posteze pe forum nu stiu   Buna...reclamatie impotriva adminnilor care habar nu au de cs ....si nici sa posteze pe forum nu stiu I_icon_minitimeDum Ian 25, 2009 3:02 pm

deci....as vrea sa va zic si eu parerea mea...poate ca nu aici dar sper ca e voie aici....deci am vazut admin exemplu bogdan care habar nu are cum sa posteze pe un forum....nush cum o primit admin da eu zic ca nu merita....atata am avut de zis....cu respect ZoZo
Sus In jos
VyPPeR

VyPPeR


Mesaje : 9
Data de înscriere : 21/01/2009
Varsta : 30
Localizare : MedgiDALAS Langa Las Vegas

Buna...reclamatie impotriva adminnilor care habar nu au de cs ....si nici sa posteze pe forum nu stiu Empty
MesajSubiect: Comment   Buna...reclamatie impotriva adminnilor care habar nu au de cs ....si nici sa posteze pe forum nu stiu I_icon_minitimeMier Ian 28, 2009 8:24 pm

lol! zozo nu toti sau nascut invatati Wink invata el sa posteze.... Wink Exclamation
Sus In jos
 
Buna...reclamatie impotriva adminnilor care habar nu au de cs ....si nici sa posteze pe forum nu stiu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» reclamatie
» reclamatie!
» Model ce reclamatie
» Reclamatie admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MsY DeathRun :: MsY DeathRun :: Reclamatii-
Mergi direct la: