MsY DeathRun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MsY DeathRun

Forumul serverului de DeathRun msy-deathrun.no-ip.biz
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie cata

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
reNz @ buLaNnN'




Mesaje : 9
Data de înscriere : 14/02/2009

reclamatie cata Empty
MesajSubiect: reclamatie cata   reclamatie cata I_icon_minitimeLun Feb 23, 2009 9:45 pm

hmmm vreau sal reclam pe cata deoarece el face ce vrea cu adminu lui am demo ( care ma ajuti sal postez) , le da la tero slay findca justfly si cu 3d nu vroiau sa treaca de capcana da ce ei is zei ? ... la agent-m ii da slay findca a dat la tero arma chiar daka tero activa capcanele si el trecea de ele miemi dadea gag pt ca eu vroiam sa ii zic ca nui corect si ii neindreptateste si am tot vb si mai mult si mia dat ban 9999999 mint :

*VIU*cata : dc?
(JUCATOR) reNz @ buLaNnNn' : tiam ziso
Colin dropped
Colin has left the game
*DEAD* Colin : mietek, wiesz moze czemu mnie wywala z gry ?

max dropped
(JUCATOR) reNz @ buLaNnNn' : asa
Kicked :"banat pentru 9999999
Sus In jos
reNz @ buLaNnN'




Mesaje : 9
Data de înscriere : 14/02/2009

reclamatie cata Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cata   reclamatie cata I_icon_minitimeLun Feb 23, 2009 9:46 pm

vreau scoaterea adminului si lui!!
Sus In jos
reNz @ buLaNnN'




Mesaje : 9
Data de înscriere : 14/02/2009

reclamatie cata Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cata   reclamatie cata I_icon_minitimeLun Feb 23, 2009 9:46 pm

app Very Happy banul se poate scoate? ip il dau pe PM !
Sus In jos
cata




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/02/2009

reclamatie cata Empty
MesajSubiect: tiam zis si pe server....   reclamatie cata I_icon_minitimeLun Feb 23, 2009 10:22 pm

NU EU TIAM DAT BAN...ci zozo!daca nu ma crezi inreabal,si tu nu ar trebui sa mai comentezi atat pentru ca,chiar u ai zis ca ,,nu mai merg azi astia" si la JustFly nu pot sa ii dau slap/slay pentru ca ii admin...(ca ai zis u ca dc nu leam dat la CT?)
Sus In jos
cata




Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/02/2009

reclamatie cata Empty
MesajSubiect: te contrazic din nou...   reclamatie cata I_icon_minitimeLun Feb 23, 2009 10:25 pm

faza cu slay la Agent nu ii asa cum spui tu!tero il lasa pe Agent si dupaia activa capcanele ca sa nu ajunga mai multi deodata!!si dupa cum stiu eu(de la Jaws) nu e voie sa faci asa pentru ca nu e corect ca alti sa se chinuie sa termine si alti sa nu faca nimic numai sa dea arma si dupai asa ii omoare pe t!
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamatie cata Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie cata   reclamatie cata I_icon_minitime

Sus In jos
 
reclamatie cata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» RECLAMATIE CATA(ADMIN)
» Model ce reclamatie
» reclamatie!
» Reclamatie
» reclamatie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MsY DeathRun :: MsY DeathRun :: Reclamatii-
Mergi direct la: