MsY DeathRun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

MsY DeathRun

Forumul serverului de DeathRun msy-deathrun.no-ip.biz
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclmatie

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
George09




Mesaje : 22
Data de înscriere : 20/01/2009
Varsta : 30
Localizare : tulcea

reclmatie Empty
MesajSubiect: reclmatie   reclmatie I_icon_minitimeLun Feb 09, 2009 9:37 pm

Just FLY
madalina
As vrea sa fac o reclamtie impotriva lui madalina desi e adevarat ca desi am injurato am facut reclamatie impotriva ei ,deoarece nu suport nesimtirea(am lasato sa treaca mapa cu conditia sami dea arma,dar ea ma luat peste picior si mia dat arma cu doar un glont),asta e dovoda ca e o nesimtita care nu se tine de cuvand,chiar dak a fost dor un joc eu sunt de cuvant si nu suport acest lucru adica nesimtirea. Nam ajuns nici chiar in halul asta sa fiu luat peste picior de o nesimtita care nici nu cred ca esta fata macar.Doresc ca Msy sa fie atent cui mai da admin.! Si daca e posibil sa o penalizeze!
Martori au fost 4 admini sau 3! Va poate afirma Jaws!
Sus In jos
Jaws

Jaws


Mesaje : 27
Data de înscriere : 25/01/2009

reclmatie Empty
MesajSubiect: Re: reclmatie   reclmatie I_icon_minitimeLun Feb 09, 2009 9:49 pm

Bun.. Prima data as vrea sa spun... 1.Nu ai urmat model de reclamatie 2.Nu tre sa asculti de toti care iti zic ca iti da arma 3.Nu trebuia sa Injuri!!!!(Ai Injurat,si asta nu este bine) .. in al 4-rand:Este adevarat ca tia dat o arma cu un Glontz;) 5.Fara dovezi(poza).. a fost o intamplare...Speram ca nu se va mai repeta!!! lol! lol!
Sus In jos
George09




Mesaje : 22
Data de înscriere : 20/01/2009
Varsta : 30
Localizare : tulcea

reclmatie Empty
MesajSubiect: Re: reclmatie   reclmatie I_icon_minitimeLun Feb 09, 2009 9:55 pm

1 am urmat modelul numa ca nu am mai scris reclamantul.... 2 ceic are zic ca dau arma sunt de incredere 3 chiar daca risc sa imi pierd adminul macar ati vazut cat de nu pot sai zic altfel jigodi e aia 4 dovezi am pe tine chiar
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclmatie Empty
MesajSubiect: Re: reclmatie   reclmatie I_icon_minitime

Sus In jos
 
reclmatie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MsY DeathRun :: MsY DeathRun :: Reclamatii-
Mergi direct la: